1 / 6
OPEL CORSA EXTRA SOCUVANO
5.000 €
23.02.2021 16:04

Автокоманда / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL CORSA
2012 GODINA
1.3 CDTI
ECO FLEX
SERVISIRAN KONPLET Redoven servis
Registriran do 09.2021
Donesen od CH
Novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dji
Потврден огласувач
072222010
Испрати Е-маил до огласувачот