1 / 6
Се продава Ford Fiesta 2011
4.300 €
Цената не е фиксна
13.01.2021 15:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Ford Fiesta 2011 во оддлична состојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan Petkovski
Потврден огласувач
076777540
Испрати Е-маил до огласувачот