1 / 12
Bmw E90 318d
5.499 €
Цената не е фиксна
18.01.2021 10:44

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Колата е во одлична состојба , има направено комплетен сервис ,
Колата има поминато 230000км може проверка
✅-2006
✅- Регистрирана
✅- Нови 4 гуми PIRELLI
✅- Сменето уље во мотор
✅- Филтер за воздух , нафта , полен , каиш .
✅- Нови плочки
Од опрема поседува :
✅ - Команди на волан
✅ - Темпомат
✅ - Паркинг сензори
✅ - Крем кожа
✅ - Ксенон светла
✅ - Електрика на стакла
✅ - Наслоњач за рака напред
✅ - Аух фабрички
✅ - Затемнети стакла
✅ - Лип споилер

Цената е 5500 евра има простор за договор само на лице место .

За повеќе информации 078468713

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078468713
Испрати Е-маил до огласувачот