1 / 8
gumi гуми 235 70 16 4X4 Off Road
11 €
29.12.2021 10:41

Струмица / Струмица

078-333-158 VIBER

- poveke dimenzii i modeli na lager
- isporaka za 1 raboten den

215-75-15 = 6000
235-75-15 = 6500
235-70-16 = 7000
245-75-16 = 7600 mkd. ...
suzuki
mitsubishi
daihatsu
nissan
toyota
honda
bmw
mercedes
yugo
lada niva
лада нива

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi гуми 245 70 16 4X4

4500 €

gumi MICHELI pilot power nov dot

249 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам