1 / 10
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2021 10:55

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

1,5

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1981

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Благој Крстиќ

Се продава стан во строгиот центар на градот ,позади хотел Балкан ,на 6 ти спрат
контакт 072 314 690 Гордана

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
072314690
Испрати Е-маил до огласувачот