1 / 12
Opel Astra 1.7 CDTi 2015
11.111.111 €
20.02.2021 17:02

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Astra 1.7 CDTI
81kw/110ks
2015/2014

-Cosmo paket na opremeneost
-Climatronic
-Bord computer
-Radio CD/AUX/USB
-Kozen multifunkcionalen volan
-Tempomat
-Top Sostojba Servisna kniska

INTEGRA
Kacanicki pat bb
Industriska zona VIzbegovo
Tel. 076333666
www.integramotors.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

I N T E G R A motors group
Kacanicki Pat bb
Потврден огласувач
076 333 666
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

11111111 €

BMW 520d F10 Automatic 2010

111111 €