1 / 1
Se izdava kompletno namesten stan vo strog centar Kavadarci
12.000 МКД
06.03.2021 20:22

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1996

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Zelen Pazar

Se izdava kompletno namesten stan vo strogiot centar na Kavadarci lokacija Zelen Pazar.

Stanot e so kompletni uslovi za ziveenje ima i internet.
Vo cenata za kirija se vkluceni i reziski troskovi za voda,televizija i internet.

Za podetalni informacii i sliki kontaktirate na brojot.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

xXx
Потврден огласувач
078380915
Испрати Е-маил до огласувачот