1 / 12
Se izdava namesten stan 110m2 Kavadarci
1 €
31.01.2021 20:39

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Se izdava namesten stan 110m2

---Za poveke info zvonete na ovoj broj -------------076632643 Boris
------076632643 Boris
------076632643 Boris
------076632643 Boris
------076632643 Boris

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zdravko
Потврден огласувач
076447062
Испрати Е-маил до огласувачот