Купувам стан во Кавадарци
30.000 €
Цената не е фиксна
18.01.2021 21:11

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Купувам стан, стар,реновиран или нов од 55 до 60м2.
Телефон за контакт 070 324 151

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Душко Бакев
Потврден огласувач
070324151
Испрати Е-маил до огласувачот