1 / 11
Mercedes E350 4Matic (ZAMENA)
1 €
19.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:37

Бутел / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Registriran do Juli 2021 so z.karton
Servisiran (Golem i mal servis)
Novi Gumi L/Z
Auto Pilot
Euro Kuka
Mn. dopolnitelna oprema
Vredi da se vidi i proba
bukfalno kako novo
cuvano za svoja dusa
nema prostor za 100den.vlozuvanje!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zimri
Потврден огласувач
0038971700007
Испрати Е-маил до огласувачот