1 / 10
Golf 5 2.0 2004 (ZAMENA)
4.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:26

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Regiatriran do 15.10.2021
Servisiran pred 10 dena
Alu.Bandazi so 4 novi Gumi Michelin
Klimatronik
4 Elektricni stakla

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zimri
Потврден огласувач
0038971700007
Испрати Е-маил до огласувачот