1 / 12
Стан во Железара
300 €
18.04.2021 13:00

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

97 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Коце Металец

Драган 077 629 617
Се издава одличен стан на убава локација со поглед на зеленило. Станот е целосно реновиран, со 3 спални соби, голема дневна со трпезарија и кујна, две купатила, соодветен за поголемо семејство. Се наоѓа на прв кат од 14, во зграда со два лифта, видео надзор и магнетна врата, бесплатен голем паркинг веднаш до зградата. Станот има 24 часовно (железарско парно), сите светла се ЛЕД, индукциска плотна и болјер поврзан со парното. Станот е целосно опремен и вселив веднаш. Цена: 300 евра, договор најмалку на 1 година.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goce Chekorov
Потврден огласувач
38978896912
Испрати Е-маил до огласувачот