1 / 8
Bvlgari -ocila za sonce
4.000 МКД
17.05.2022 21:59

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat naocari za sonce, Bvlgari serpenti kolekcija 2014.
Noseni edna sezona, socuvani kako novi. Gradirani stakla, polarizirani so antiglare zastita.
Cena 4000den.
mob 070/813-116

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
*****
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам