1 / 12
Golf 5 1.9tdi 77kw 2007g
4.400 €
20.04.2021 17:18

Радовиш / Радовиш

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 1.9tdi 77kw 2007g so dosta oprema servisiran komplet v0 0dlicna sostojbA moze da se vide i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

micev zoran
Потврден огласувач
071204949
Испрати Е-маил до огласувачот