1 / 6
RAV 4 dizel 2.0 Odlicna sostojba
6.300 €
02.03.2021 11:17

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo super sostojba so nego sleduvaat i 4letni gumi euro kuka multimedijalno radio so kameri itn.Za info za voziloto baraj te isklucivo na ovoj broj 076480212

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

alfa
Потврден огласувач
071390204
Испрати Е-маил до огласувачот