1 / 5
Se prodava VW GOLF VARIANT 1.9 TDI
1 €
28.01.2022 23:57

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW GOLF VARIANT 1.9TDI uvezena od Holandija so plateni site davacki do registracija.Kolata e bez korozija i vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
078210408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам