Sofer шофер shofer vozac
1 €
23.09.2021 15:45

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako vozac kombe , kamion , pikap
B,C,E kategorija
075554799 Anton

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

...
Потврден огласувач
075554799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам