1 / 9
Seat Ibiza 2009 1.9TDI 105ks vo odlicna sostojba
4.900 €
Цената е фиксна
04.03.2021 11:06

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Сеат Ибиза:
▪️ 1.9 TDI
▪️105ks / 77kw
▪️2009 godina
▪️Diesel
▪️177,000km
▪️Регистрирана до 2/2022

Колата е увезена од Словенија, во одлична состојба.

Цена:
▪️ Со македонска регистрација - 4900€

Можи да се види во секое време.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MITKO
Потврден огласувач
075308468
Испрати Е-маил до огласувачот