1 / 10
Lexus IS220d LUXURY 2008
5.000 €
10.02.2021 12:24

Делчево / Делчево

Марка:

Lexus

Модел:

IS 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Lexus IS 220d, 2008 godina, 240.000km so servisna knishka, najvisoko nivo na oprema od ovaa klasa, registriran cela godina, vo odlichna sostojba, serviziran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
0038970700749
Испрати Е-маил до огласувачот