1 / 2
Генератори за електрична енергија
1 МКД
19.03.2022 09:41

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🤔Вам Ви треба генератор со висок квалитет и по најповолни цени ⁉️

📣 Не двоумете се...
📣Повелете, обратете се во продажните салони на Евро Стил во Битола, Прилеп, Струмица, Лозово и Струга.

✅Широка палета на бензин и дизел генератори
☎️📞047 233-100

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Evro Stil
Потврден огласувач
047/233-100
236-100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам