1 / 1
PRESNIMUVANJE NA KASETI
1 МКД
19.03.2023 10:26

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вршиме преснимување на видео касети на USB, DVD, Хард Диск.

-------------------------------------------------------------------------

Ценовник:

-550 денари, голема касета
-450 денари, мала касета
-USB (по договор)
-DVD (по договор)
-Hard Disk (по договор)

Доколку имате повеќе од 5 касети, тогаш цената за преснимување е
-450 денари големи касети
-350 денари мали касети

Контакт телефон: 071/866-915
Viber: 071/866-915

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
071866915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам