1 / 9
DAF 75 CF 250 Kran Palfinger 23002. 09!
43.000 €
26.02.2021 20:35

Кавадарци / Кавадарци

DAF 75 CF 250 Gjubrarka, 2009 godina,
KM 190.000!
Novi gumi Sava.
Pk23002, 2009 godina.
Moze da se prenameni vo Kipper ili platforma.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
071390313
Испрати Е-маил до огласувачот