1 / 6
Dodge Grand Caravan 3.3L
5.800 €
13.02.2021 09:13

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Dodge

Модел:

Grand Caravan

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba(diplomatsko).
Vgraden Plinski ured LOVATO,novi gumi Michelin Latitude,nov akumulator,vlecna kuka.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krsta
Потврден огласувач
070248948
Испрати Е-маил до огласувачот