1 / 5
078259196
5.200 €
Цената не е фиксна
26.02.2021 22:10

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

up!

Година:

2013

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NAVI, фабрички плин

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
38978260647
Испрати Е-маил до огласувачот