1 / 5
SMART FORFOUR
1 €
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2021 15:48

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Smart

Модел:

ForFour

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava
Super kola za pocetnici

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
078369010
Испрати Е-маил до огласувачот