1 / 11
Kacigi
50 €
08.09.2021 14:14

Ново Село / Струмица

Kacigite se doneseni od Svajcarija i se mnogu dobro zacuvani malku noseni od poznati marki cena sportskata kaciga e golemina L i otvorena skuterska ili coperska kaciga golemina XL cena 50 evra parce
Ve molam ne se javuvajte za pomalku ili zameni.
telefon 070676102
??????? DOLNIOT BROJ NE RABOTI ??????
ili viber 0041762478260

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Klime
Потврден огласувач
071535755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам