Електромотор СЕВЕР
По Договор
03.03.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Се продава електромотор, макра СЕВЕР, 1.5 Kw, 700 об/мин. Цена по договор. Број за контакт 070 240 496

Категорија: Останато

Се продава од:

Julijana Naskova
Потврден огласувач
070238937
Испрати Е-маил до огласувачот