1 / 8
Peugeot 307
2.500 €
Денес 15:17

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 11/2021

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
070371789
Испрати Е-маил до огласувачот