Пекара Ваташа Аеродром има потреба од персонал
18.000 МКД
04.03.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имаме потреба од продавачка за во Пекара Ваташа - Аеродром. Кандидатите не треба да имаат никакви предходни познавања, обуката е од наша страна. Се работи во три смени. Потребано е кандидатот да е позитивен, да сака да работи со луѓе и да е амбициозен!
Почетна плата 18.000 денари!

Контакт 075/246-978 Јордан

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
075246978
Испрати Е-маил до огласувачот