1 / 6
Bmw 520d 2012g Neuvezena
15.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2021 18:57

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 520d 184hp
Neuvezena
kompletna servisna istorija
napraven golem servis
vo perfektna sostojba
Moze zamena so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavlov
Потврден огласувач
078349262
Испрати Е-маил до огласувачот