1 / 8
ML 320 CDI 4 MATIC AIRMATIC 7G tronic
9.850 €
23.02.2021 16:01

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Benz ML 320 CDI so celosen servis. Filtri, masla, registriran cela godina. Kozni sedista, full oprema. 070862804

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Orce
Потврден огласувач
077940947
Испрати Е-маил до огласувачот