1 / 12
KONTEJNER KONTIJNERI VIKENDICI VILI KUKJI MAGAZINI HALI TRAF
1 €
17.04.2022 20:37

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI OBJEKTI I SEKOJA DIMENZIJA ZA POJSE INFORMACIJI 070 706 116

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам