1 / 12
KUKJI VILI VIKENDICI BARAKI
1 €
13.04.2022 22:06

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

11

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

KEN PANEL VI NUDI MONTAZNI KUKJI VIKEDICI I DRUGO ZA POVEKE INFORMACIJI 070 706 116

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам