1 / 4
Rover 25 2002 godina
1.500 €
Цената не е фиксна
20.04.2021 15:26

Берово / Берово

Марка:

Rover

Модел:

25

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Rover 25 , Dizel, 2002 godina , registrirana do 11/2021, vo dobra sostojba

Telefon za kontakt 070 599 369

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

X
Потврден огласувач
076365414
Испрати Е-маил до огласувачот