1 / 5
Gumi 175/70-14
1.900 МКД
2.200 МКД
18.03.2021 20:52

Берово / Берово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

175

Висина:

70

Дијаметар:

14

Se prodavaat 7 dobro solidni gumi.
Tell/Viber: 078873173

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078873173
Испрати Е-маил до огласувачот