1 / 10
Се продава плац за градба во Елшани, Охрид
1 €
Цената не е фиксна
22.02.2021 23:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

632 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац за градба на куќа за одмор, во втора линија над патот со директен поглед на цело езеро. Површина за градба 182 м2, бруто изградена 455 м2. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Звонко
Потврден огласувач
070225052
Испрати Е-маил до огласувачот