1 / 5
Zimska jakna
1.500 МКД
Цената е фиксна
13.10.2021 04:53

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

S

Боја:

Црна

Зимска јакна, како нова.
Може преку Брза пратка да се прати.
Тел. за контакт: 078527111

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Marin
Потврден огласувач
077854248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам