1 / 3
Se prodavat polovni Keramidi
10 МКД
Цената е фиксна
16.05.2022 23:10

Гостивар / Гостивар

Se prodavatv 500 polovni keramidi TOZA MARKOVIČ KIKINDA
Keramidite se socuvani i ne popustat voda.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
075 349 854
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам