1 / 12
Се продава куќа во петровец
50.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 09:14

Петровец / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Petrovec

се продава куќа во општина петровец пред школото
тел 075333034

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gorde
Потврден огласувач
075333034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам