1 / 3
Наочари
2.100 МКД
11.10.2021 15:20

Гази Баба / Скопје

Продавам наочари кои штитат од светлосно зрачење, малку користени, како нови.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

korisnik
Потврден огласувач
078601298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам