1 / 8
Голф 5 Sport, 2005 Год. 2.0 FSI
3.990 €
Цената не е фиксна
4.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2021 00:01

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Golf 5, увезен од Германија во одлична состојба.

Прва регистрација: 3/2005
Километри: 206000
Менувач: 6 брзини
Боја: Black Magic
Врати: 5
Мотор: 150 PS / 110 Kw
ABS
10 Воздушни Перничиња
CD
Bi-Xenon
Климатроник
Електрика на прозори Напред и Назад
ESP (Electronic Stability Program)
Предни спортски седишта (Боја Сива - anthracite grey)
Магленки
Кожен волан
Акустични Паркинг сензори позади
Серво
Централно заклучување
Електрика на ретровизори

Горан - 070 959 883
Александар - 071 200 837

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

TAG Auto
Потврден огласувач
071200837
Испрати Е-маил до огласувачот