1 / 8
Prodavam kukja vo Ohrid
70.000 €
Цената е фиксна
29.05.2023 15:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

96 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложена скица од објектот - куќата е заокружена).
Квадратурата е 200м2 двор + 96м2 куќа = 296м2
Поткровјето е 50м2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Божин
Потврден огласувач
071328304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам