1 / 2
motokultivator, freza 2,6 kw, 40 sm
9.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2023 13:59

Аеродром / Скопје

se prodava freza 2,6 kw, 40 centimetri, mob 070 514 318

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Крсте
Потврден огласувач
070514318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам