1 / 6
Се продаваат 2 хидрофори
4.500 МКД
10.04.2023 13:12

Кавадарци / Кавадарци

Се продаваат 2 исправни половни хидрофори/hidrofori. Повеќе информации на телефон.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Досев Орданчо
Потврден огласувач
38978394825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам