1 / 10
KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK
По Договор
22.05.2023 08:21

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГЛУ.
ОВЛАСТЕН ЗАСТАПНИК ЗУХЕР АГРО РЕСЕН
071-766-522

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам