1 / 12
Нови - Италијански плочки - Прва класа
12 €
09.04.2021 18:36

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови - Италијански плочки - Прва класа со висок квавалитет,
Димензии: 150х24цм , 60x30, 60х60, 120х60 , 80х80 , 40х20 , 20х20 ,....
По одлична цена, Количините се ограничени

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава од:

Sezair
Labunishta
Потврден огласувач
076648754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам