1 / 12
Prodavam JCB skip mal 1cx odlicen
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 19:33

Битола / Битола

Машинчето е во супер состојба...
Има 3 корпи
Нови 4 гуми ставени во декември сега
Срвисирано комплет
Нема маана..спремно за работа
Затворено со желатин, се гледа на сликите..истиот се.собира во ролна и стои фиксно горе по потреба

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070395483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам