1 / 10
Се продава стан во Гевгелија
40.000 €
13.04.2021 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

63 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Илинденска

Се продава стан во Гевгелија наместен со нова електрична инсталација,пвц прозорци , водовод.Во одлична состојба на трети спрат .Спална,детска,дневна кујна со трпезарија,купатило. Станот има камин ,клима уред , перална и сушара ,блендирана врата . Исто така располага со сушална и подрум . На одлична локација до самата градинка , маркет во зградата и одличен поглед.

Тел.077880143 Мартина

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dzoko
Потврден огласувач
078301686
Испрати Е-маил до огласувачот