1 / 1
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR MAGACIN
По Договор
28.01.2022 23:57

Штип / Штип

Se izdava deloven prostor magacin 500m2 i dvorna povrsina od 2500m2. Magacinot raspolaga so 2 sopstveni viljuskara.Magacinot se naoga 9ti kilometar na regionalniot pat Stip-Radovis

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
078210408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам