1 / 3
Se prodava Seat Cordoba 1.4 tdi
1 €
30.03.2021 12:21

Аеродром / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e vo odlichna sostojba za povekje info javete se na: 070249456

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mirko
Потврден огласувач
070249456
Испрати Е-маил до огласувачот